KoprCon letos v listopadu oslaví patnáctiny. Nedostane občanku, nebude si moct udělat papíry na malou motorku a ani jej nečeká legální start sexuálního života. Jediné, na co se náš adolescent může těšit, je spousta gratulantů na epickém narozeninovém mejdanu v Kopřivnici.

Narozeninovou party pro všechny milovníky sci-fi, fantasy, her, zábavy i vědy připravujeme na kopřivnické ZŠ Milady Horákové o víkendu 24. – 26. listopadu. Těšit se můžete na fantastiku v mnoha jejích podobách. Kromě připraveného programu na vás bude čekat dobrá společnost a pohodová atmosféra.

Program KoprConovských patnáctin odtajníme až krátce před začátkem oslavy, už teď ale máme potvrzenou účast několika zajímavých gratulantů, které vám postupně budeme představovat na Facebookových i webových stránkách KoprConu. Spolehnout se můžete na to, že pro vás připravíme tradiční linie věnované Star Wars, Star Treku a videoherním světům. Připravujeme i několik novinek a zajímavých překvapení.

V době KoprConu bude vrcholit očekávání už osmé epizody Star Wars, námětů pro přednášky a vášnivé fanouškovské diskuse bude jistě víc než dostatek. Přijeďte se přesvědčit.

 

Těšíme se na Vás

organizátoři KoprConu 2017