Jak jsme se všichni mohli přesvědčit vloni před Vánocemi, Star Wars jsou nesmrtelné. Jako v každém velké příběhu je vždycky co vyprávět a KoprCon, jak se zdá, má stejnou DNA. Proto nám nezbývá, než i tady potvrdit to, co většina z vás už nějakou chvíli ví: Na konci listopadu se znovu sejdeme v předhůří Beskyd, už počtrnácté.

Kopřivnické setkání milovníků sci-fi, fantasy, her, zábavy i vědy je pevně spojeno s posledním víkendem v listopadu. Tentokrát se tedy na tradiční místo v ZŠ dr. Milady Horákove vydejte 25. 11. až 27. 11. 2016.  Připravujeme pro vás fantastiku v mnoha jejích podobách, a kromě programu možnost svou vášeň sdílet s ostatními podobně postiženými v pohodové kamarádské atmosféře, která je nejcennějším aspektem KoprConu.

Program odtajníme zase až na poslední chvíli. Tradiční linie věnované Star Wars, Star Treku  a videoherním světům doplníme o zajímavé novinky. Setkáte se se spisovateli, cosplayery a spoustou skvělých přednášejících.

Na konci listopadu bude vrcholit naše čekání na premiéru Rogue One: Star Wars Story, a to se samozřejmě odrazí nejen v programu. Pokud chcete vědět více, sledujte naši stránku na Facebooku.

 

Těšíme se na Vás

organizátoři KoprConu 2016