Přihlášení

Před vyplněním přihlášky si pozorně přečte následující text:

Vyplněním a odesláním formuláře přihlášky se hlásíte k účasti na KoprConu 2017, jenž se uskuteční 24. – 26. 11. 2017 v Kopřivnici, a zavazujete se dodržovat základní pravidla akce a pokyny organizátorů. Jejich nerespektování může znamenat vyloučení z conu bez nároku na vrácení registračního poplatku. 

Platnost přihlášky:
Přihláška se stává platnou a závaznou zaplacením REGISTRAČNÍHO POPLATKU
. Do té doby je považována pouze za informativní. Kapacita KoprConu 2017 je omezená a přednost mají účastníci, jejichž přihláška je stvrzena platbou v dřívějším termínu. 

Registrační poplatek:
Cena za KoprCon bude odstupňována dle data platby. Kdo chce slevu, musí zaplatit nejpozději do 15. 11. 2017.
V ceně registračního poplatku je zahrnut vstup na všechny programy KoprConu včetně sobotního zábavného galavečera, wokshopů a soutěží. Každý účastník conu obdrží také placku conu, oblíbené Štramberské uši a případné další materiály.

Zaplaceno do:           

30. 9. 2017    

31. 10. 2017   

Později

Cena:

300,-

340,-

380,-

Konečnou výši platby získáte, když sečtete cenu registračního poplatku*  případného poplatku za nocleh v tělocvičně vynásobeného počtem nocí, které u nás hodláte strávit. 

*(Podle data připsání platby. Prosím počítejte s tím, že převod může trvat nějaký čas.)

Storno přihlášky:
Pošlete e-mail s žádostí o zrušení příslušné položky (nebo celé) přihlášky na adresu koprcon@gmail.com. Do 15. 11. 2017 neúčtujeme žádné storno poplatky a vracíme celý zaplacený registrační poplatek, později už pouze 50 % zaplacené částky.

Upozornění:
Účastník zasláním přihlášky souhlasí s uložením uvedených osobních údajů v chráněné databázi pořadatele, mj. kvůli uvedení povinných údajů u ubytovatelů. Údaje nebudou zneužity ani poskytnuty nikomu mimo organizátory či v případě ubytovaných poskytovatelům ubytovacích služeb. Účastníci KoprConu svou účastí na akci dávají pořadateli akce souhlas s užitím fotografií pořízených na akci k další propagaci KoprConu.

Přihlašování na KoprCon 2017 bylo ukončeno.

Děkujeme za váš zájem.

 

 


Seznam přihlášených účastníků KoprConu 2017