Tričko

 

Ke KoprConu už dlouhá léta patří účastnická trička. I letos budete mít možnost odvézt si z Kopřivnice tričko s naším designem, a vyčnívat tak v davu geeků na akcích, na které vyrazíte. 

Téma každého KoprConu je co možná nejaktuálnější a odráží se to i v motivech našich triček. Zatímco vloni jsme se chvěli očekáváním před premiérou Rogue One: Star Wars Story, letos už se těšíme na Posledního z Jediů a z toho málo, co nám zatím tvůrci zatím ukázali, jsme vybrali to nejtypičtější pro Epizodu VIII.

Už tradičně vám nabídneme trička v různých barevných variantách. Tři barvy jsou společné pro dámská i pánská trika a každá z těchto variant pak nabízí jednu další barvu. Věříme, že každý si může vybrat barvu, která jej osloví, a nebo si může objednat všechny.

U pánské varianty můžete vybírat z  barev light graphite, khaki, azure blue a burgundy

U dámské varianty můžete vybírat z  barev light graphite, kelly green, azure blue a burgundy

Po třech letech jsme byli nuceni změnit dodavatele triček, ale abychom zachovali kontinuitu a kvalitu, na kterou jste zvyklí, znovu tiskneme na značková bavlněná trička Fruit of the Loom.

Po mnoha letech,  kdy se nám dařilo držet cenu, jsme byli nuceni přistoupit k mírnému zdražení, ale 230 Kč je snad stále velmi dobrá nabídka. Cena je jednotná pro všechny varianty, barvy i velikosti. Objednávejte prostřednictvím formuláře ve spodní části této stránky. Barvu, kterou jste si vybrali, specifikujte pomocí k tomu určené kolonky. Pokud máte zájem o více barev, vyjádřete své přání v poznámce, nebo vyplňte objednávkový formulář opakovaně. Objednávka je časově omezena datem 5. 11. 2017. Následně už tričko nebude možné získat, proto s výběrem neotálejte.

Pokud máte zájem o dětské varianty triček, pište na koprcon@gmail.com a do předmětu přidejte „Dětská trička“.

!!!ZA OBJEDNANÁ TRIČKA ZAPLATÍTE AŽ PŘI JEJICH PŘEVZETÍ PŘÍMO NA KOPRCONU!!!

Objednávka trička


Odesláním tohoto formuláře si závazně objednáváte tričko Koprconu 2017. Svou objednávku uhradíte až na místě při převzetí objednaných triček. Zasílání triček není možné, jsou určená pouze pro návštěvníky akce. Máte-li zájem o různé typy, velikosti či barvy triček vyplňte prosím formulář opakovaně případně ke specifikaci svého přání použijte pole pro poznámky.

Kontaktní údaje


*

*

* povinné údaje

Tričko


Tričko 1


Přidat tričko

Vzkaz