Ubytování

Způsob zajišťování ubytování letos prochází významnou změnou. Po opakovaných zmatcích v několika minulých ročnících (mnozí z vás jistě vědí, o čem je řeč), jsme se letos rozhodli upustit od hromadného zprostředkování ubytování mimo prostory KoprConu. V době internetu si ubytování ve zdejších hotelích, penzionech a ubytovnách zajistíte sami stejně snadno jako prostřednictvím naší přihlášky.  Při použití některého z internetových rezervačních serverů ještě můžete na ubytování něco ušetřit. Následující nabídku prosím berte jako tipy na možné ubytování v Kopřivnici. V případě potřeby individuální pomoci nebo rady s ubytováním se neváhejte na nás s důvěrou obrátit prostřednictvím e-mailu.

 

Ve spacáku v tělocvičně

Nejjednodušší a zároveň i nejlacinější forma ubytování dle systému jak si usteleš, tak si lehneš. Tělocvična je přímou součástí školní budovy, ve které bude probíhat valná část aktivit conu. Nocležníkům doporučujeme přibalit karimatku nebo nafukovací matraci. Spoléhat na to, že na Vás vyjde žíněnka, se nemusí vyplatit. Jde o jediné ubytování, které si můžete zajistit přímo prostřednictvím přihlášky KoprConu 2017.

(nocležníky v tělocvičně chceme zároveň poprosit o shovívavost a vzájemnou ohleduplnost)

(cena: 25 Kč/osoba a noc) Objednávka ubytování v tělocvičně je součástí přihlášky na KoprCon 2017.


 

Hotel Stadion

Hotel je umístěn nedaleko centra města, zhruba deset minut chůze od školy, kde se uskuteční KoprCon. Nabízí ubytování spíše nižšího hotelového standardu. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Více informací a rezervace

 


Hotel Tatra

Pokud nechcete chodit daleko, je právě hotel Tatra ubytováním pro Vás. Stojí totiž v těsném sousedství školy a kulturního domu (cca 3 minuty chůze). Kapacita hotelu je přibližně 150 míst. K dispozici je 50 jednolůžkových pokojů s vlastním WC a sprchovým koutem a 44 dvoulůžkových pokojů s koupelnou a WC. Na pokojích je k dispozice také WiFi, telefon a TV. Součástí hotelu je restaurace, café bar, noční vinárna, ale také fitcentrum, sauna či solárium. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.
Hotel Tatra nově nabízí ubytování ve dvou kvalitativních kategoriích. Economy pokoje  pro ty, kdo preferují přijatelnou cenu, a designové pokoje nabízející luxusnější stylové vybavení interiéru, komfortní sociální zařízení, minibar, free WiFi, plochou TV, telefon, trezor, šatnu, různé režimy osvětlení pokoje.  

Více informací a rezervace…


Penzion Pod Bílou horou

Pohodlné a komfortní ubytování a restaurace zhruba pět minut chůze od místa conání. Malé, ale příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV. Penzion nabízí také vlastní parkovací stání a další služby. Penzion má k dispozici také jeden tří a jeden čtyřlůžkový pokoj.

Více informací a rezervace…


Ubytovna Pod Červeným kamenem

Ubytovna v jednoduchém turistickém standardu v klidném prostředí na okraji Kopřivnice. Docházková vzdálenost do místa conání cca 25 minut. K dispozici je 7 jednotek po dvou pokojích (3 a 2 lůžka) s vlastním sociálním zařízením a jeden pětilůžkový apartmán s vlastním kuchyňským koutem a sociálním zařízením

Více informací a rezervace…


Vila Machů

Penzion je umístěn v Kopřivnici poblíž centra, blízko vlakové zastávky Kopřivnice zastávka a zhruba pět 7 minut chůze od místa konání KoprConu. Jedná se o nový penzion v krásné, kompletně zrekonstruované secesní vile. Ubytování je možné ve čtyřech pokojích s vlastní koupelnou a ve velkém třípokojovém apartmánu s kuchyní a koupelnou. Samozřejmostí je TV na každém pokoji a WiFi zdarma. Pokoje jsou kvalitně odhlučněny pro ještě lepší komfort hostů. Celková kapacita je 19 lůžek. Parkování je možné zdarma v oploceném parkovišti u vily.

Více informací a rezervace…

 


ZÁJEMCI O UBYTOVÁNÍ, VE KTERÉMKOLIV Z HOTELŮ NEVÁHEJTE S REZERVACÍ. NABÍDKA UBYTOVÁNÍ JE OMEZENÁ. DOPORUČUJEME VYZKOUŠET NEKTERÉ Z REZERVAČNÍCH PORTÁLŮ.