CSWU
MENU
starwars
FB

Další várka hostů na Star Wars Celebration Chicago!

07. 02. 2019 Přidal Vlastimil Šprta komentářů

Star Wars Celebration Chicago se kvapem blíží, takže Lucasfilm společně s pořadatelskou agenturou ReedPOP oznámili další várku hostů.

Star Wars Celebration Chicago se kvapem blíží, takže Lucasfilm společně s pořadatelskou agenturou ReedPOP oznámili další várku hostů.

Dříve oznámené hosty ze seriálu Star Wars: Odboj doplní Donald Faison (rodianský pilot Hype Fazon) a Myrna Velasco (pilotka Torra Doza).  O nic ovšem nepřijdou fanoušci ani těch starších animovaných Star Wars seriálů. Fanoušci seriálu Star Wars Povstalci se mohou těšit na Vannessu Marshall (Hera Syndulla) a Jasona Isaacse (Inquisitor).

SWC_Chic_Guest_2.jpg

Pro potěšení všech se zdá, že Star Wars Celebration Chicago čeká velký návrat dabérů seriálu Star Wars: The Clone Wars, protože dříve oznámení James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi) a Ashley Eckstein (Ahsoka Tano) dostanou posily v podobě Dee Bradleyho Bakera (kapitán Rex, kloni), Catherine Taber (Padmé Amidala) a Tom Kane (Yoda).

Na své si přijdou i fanoušci hraných Star Wars. Na Celebration se vrátí původní Chewbacca, Peter Mayhew a Temuera Morrison jakožto Jango Fett.

Podle zákulisních informací, ta velká oznámení nás stale čekají, takže sledujte CSWU, budeme nadále informovat ohledně dění kolem Star Wars Celebration Chicago!

Komentáře