CSWU
MENU
starwars
FB INSTAGRAM YOUTUBE SPOTIFY

"Pandemie" droidů aneb nová Star Wars desková hra!

28. 09. 2022 Přidal Vlastimil Šprta komentářů

Před týdnem společnost Z-man oznámila novou Star Wars deskovou hru postavenou na principu Pandemic (Pandemie) s názvem STAR WARS: KLONOVÉ VÁLKY! Další dobrou zprávou je, že dle Blackfire se můžeme těšit na českou edici této hry, která oproti původnímu plánu (listopad 2022) vyjde už v říjnu letošního roku! Ano, aktuálně je možné ji už předobjednat u vámi oblíbených prodejců deskových her!

Galaxii zachvátil chaos!

Velká armáda Republiky odvážně vzdoruje hrozivé droidí armádě, které velí hrabě Dooku, zatímco planeta za planetou podléhají zlovolnému sithskému lordovi a jeho separatistické válečné mašinérii.

Rozhodněte tento zničující konflikt ve hře Star Wars: Klonové války založené na herním systému Pandemic. V roli legendárních Jediů podpořte své spojence a ve čtyřech vzrušujících scénářích se postavte legiím bitevních droidů a jejich zákeřným vůdcům. Využijte své unikátní schopnosti a Sílu a spolupracujte při plnění misí, které jednou provždy ukončí Klonové války.

Ve hře Star Wars: Klonové války založené na herním systému Pandemic, se spojí slavní generálové Jediů, aby vedli týmy klonů proti oddílům separatistických droidů. Využije schopnosti svých Jediů a klonů, abyste se probojovali záplavou droidů a spolupracovali při plnění misí, které mohou zvrátit průběh války.

Komentáře