CSWU
MENU
starwars
FB

Slavnostní premiéra seriálu Star Wars: Andor

16. 09. 2022 Přidal Vlastimil Šprta komentářů

Disney+ zveřejnilo fotografie ze slavnostního uvedení seriálu Andor, které se konalo včera večer amerického času v Hollywoodu. Andor je nový původní seriál z produkce společnosti Lucasfilm. Na červeném koberci se kromě herců jako Diego Luna, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Kyle Soller, Fiona Shaw a Ben Bailey Smith objevili i další tvůrci seriálu jako Tony Gilroy, Kathleen Kennedy, Sanne Wohlenberg, Michelle Rejwan, Toby Haynes, Benjamin Caron, Dan Gilroy, Beau Willimon, John Gilroy a Nicholas Britell.

Andor je napínavý špionážní seriál z produkce Lucasfilmu, který bude mít dvě sezóny o dvanácti epizodách. Odehrává se pět let před událostmi filmu Rogue One: Star Wars Story. Éra zobrazovaná v Andorovi je plná nebezpečí, podvodů a intrik a Cassian se v ní vydává na cestu, která ho předurčí k tomu, aby se z něj stal hrdina povstalců. Seriál přinese nový pohled na galaxii Star Wars a soustředí se na obyčejné lidi, jejichž každodenní život je ovlivněn Impériem. Jejich rozhodnutí se neobejdou bez následků a nebezpečí, ve kterém se nachází oni, i celá galaxie.

V seriálu hrají Diego Luna, Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw a Faye Marsay. Jednotlivé epizody režírují Toby Haynes, Susanna White a Benjamin Caron, a výkonnými producenty jsou Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna a Michelle Rejwan. Tvůrcem seriálu a hlavním producentem je Tony Gilroy.

První tři epizody plný akce, dobrodružství a napětí si mohou předplatitelé Disney+ užít exkluzivně 21. září.

Komentáře