CSWU
MENU
starwars
FB

Star Wars Celebration míří do Chicaga!

08. 06. 2018 Přidal CSWU komentářů

Když během závěrečné ceremonie Star Wars Celebration v Orlandu 2017, zaznělo z úst moderátora Warwicka Davise jen suché „Uvidíme se příští rok, ať to bude, kde to bude!“, všichni v sále jsme byli jako opaření. Všichni jsme totiž očekávali, že po zvyku z předchozích ročníků, alespoň trošku organizátoři naznačí, kdy a kde chtějí další ročník největší Star Wars akce na světě uspořádat.

Dočkali jsme se až 16. května, kdy Lucasfilm (společně s pořádajícím týmem ReedPOPu) oznámil, že Star Wars Celebration pro rok 2019 se uskuteční v termínu 11. – 15. dubna 2019, na výstavišti McCormick Place v Chicagu.

34791779_10214150815356504_4091832217825705984_o.jpg

Oznámení Chicaga bylo pro mnohé fanoušky velkým překvapením, jelikož termín Celebration byl nejvíce spojován s předchozími lokacemi (Anaheim a Orlando), v kterých se v roce 2019 budou slavnostně otevírat velká Star Wars tematická část Disney zábavních parků, Star Wars: Galaxy's Edge. Na druhou stranu, z hlediska organizačních připomínek minulé Celebration, je Chicago logickou volbou, jelikož McCormick Place patří mezi největší (a nejlépe vybavená) výstaviště v Severní Americe a organizační tým ReedPOPu v daném místě úspěšně již několik let pořádá jeden z jejich největších conů, C2E2.

Pokud zvažujete, že se chcete příští rok do Chicaga podívat a spojit to právě s návštěvou Star Wars Celebration, tak doporučujeme neváhat s koupí vstupenek! Během uvedení vstupenek do prodeje, padnul totiž letos rekord. VIP vstupenky se vyprodaly v necelé jedné minutě a pětidenní vstupenky se vyprodaly v následujících 48 hodinách! Aktuálně jsou stále k dispozici jednodenní vstupenky jak pro děti, tak pro dospělé, ale již nejsou tak cenově výhodné (ReedPOP dokonce uvedl, že jednodenní vstupenky na sobotu jsou již z 60 % vyprodané). Celosvětovým fandomem víří spekulace, zda se jedná o záměr ze strany organizátorů v podobě regulace počtu účastníků na akci, či je opravdu enormní zájem ze strany fanoušků.

Tak či onak, ReedPOP slibuje nový systém při řešení vstupů na panely, přístupu ke speciálnímu merchu, atd. Ohledně dění kolem Star Wars Celebration Chicago budeme pravidelně informovat, jak ze zákulisí, tak samozřejmě i na místě skrze našeho redaktora Vlastimila „Blaira“ Šprtu!

Komentáře